Wanli S1088 195/45 R15 78V

Třída hlučnosti
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v RÁJ PNEU

• Obul jsem je na Smart fortwo v rozměru 195/45 r15 stím, že je vyzkouším. Někdo v recenzích psal , že pneu hrozně kloužou na mokru kupoval jsem na cabriolet tak mi to bylo jedno. Ale hned prevní jizda a začalo pršet a to dost. Mohu říc, že i když tyto nebo veškeré pneu v těchto rozměrech jsou určeny na mnohem větší a težší vozidla než Smart tak i na mokru drží perfektně do 100km/H více jsem kvůli provozu nemohl a to jsem úmyslně najížděl do vody. předpokládám, že po zajetí pneu to horší určitě nebude. Komu kloužou tak ať je nafouká na správný požadovaný tlak. Většina lidí je přefouká a pak reptá..
    • tyto pneu jsou při stejném rozměru 195 o něco užší než konkurenční pneu 195. A to o 10 mm což mne docela mrzí protože mám kola 6,5 15 ET -5 a není to zezadu moc pěkné nejsou to válečky :-)

Celkově doporučuji, značkové pneu již nechci jsou kolikrát na vodě daleko horší než thaiwanské atd a to mám odzkošeno i na klasických vozech o výkonu 200PS a víc. Např. Michelin ENERGY na mokru to je pro sebevrahy a nabo Pirelli zero sport contakt ty jsem sundal po 1000 km protože se s nima na vodě nedalo jet více jak 120 a nahradil jsem je tenkrát Nexen 6000 Xl ty drží na vodě do 200km/h a sucho neomezeně co dá motor cca 270 na mondeu ST

Období
Třída hlučnosti
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021
E

Letní pneumatika WANLI S1088 se sportovním symetrickým dezénem patří mezi nejoblíbenější pneumatiky z ekonomické třídy. Atraktivní vzhled a dobré jízdní vlastnsoti dělají z této pneumatiky zajímavou alternativu. Pneumatiky Wanli asijské produkce nabízejí optimální poměr kvality vůči ceně. Tyto pneumatiky zaujímají místo levnější alternativy značkových pneumatik.

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v RÁJ PNEU

• Výdrž pneu- je tvrdá
    • Relativně slušná adheze na suchém, teplém asfaltu.
    • Hlučnost
    • Absolutně nefunguje na mokru.

Nikdy více! Nijak výhodná cena. Okolo 80 km/h je v autě takový valivý hluk, že nelze slyšet vlastního slova.
    Na mokru je pneu takřka nebezpečná - opravdu hodně klouže.

• Za každého počasí dobrá přilnavost
    • Veliká hlučnost

...