Vredestein Sportrac 5 185/60 R14 82H

Garantovaný nákup z NejlevnějšíPNEU.cz

Do 3 dnů • 1 varianta150 Kč30 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta149 Kč91 % • 917 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta150 Kč100 % • 620 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta149 Kč97 % • 5 472 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta149 Kč96 % • 1 415 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Nejvýhodnější Pneu

• Cenově výhodná koupě

• Rychlá expedice
  • , zakoupeno v PNEUnet.cz

• Mám tyto pneu na Audině.Pochopitelně větší rozměr. Určitě nejezdím pomalu! Mám na nich 30 000 km a jsou skoro stejné jako ty,co jsem koupil pro mýho syna. Nedám na Vredesteiny dopustit. Mám je i zimní.

Období
SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Letní pneu Vredestein Sportrac 5 je vydařená pneumatika od úspěšného holandského výrobce. Design pneumatiky pochází z italského studia Guigiara. Tato pneumatika navazuje na úspěšnou řadu Vredestein Sportrac 3 a vylepšena byla mimo jiné jízda na mokrém povrchu s větší odolností vůči aquaplaningu, zlepšil se jízdní komfort a také je pneumatika Vredestein díky modernější směsi a nižšímu valivému odporu šetrnější k životnímu prostředí a zároveň i vaší peněžence:)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta135 Kč96 % • 25 137 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma95 % • 4 310 recenzíDalší informace

Dokumenty

• , zakoupeno v Nejvýhodnější Pneu

• Cenově výhodná koupě

• Rychlá expedice
  • , zakoupeno v PNEUnet.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma95 % • 4 310 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

Vybráno na základě recenze v D-Testu

• , zakoupeno v Extrapneu.cz

• dobrá cena
    • připadají mi tiché
    • velmi dobře drží
    • design by Giugiaro

Chtěl jsem slušné pneu, na něž se mohu spolehnout i při svižnější jízde, a přitom nevyhodit jmění. Rozhodoval jsem se mezi Hankook Kinergy Eco K425 a Vredesteiny, jelikož by měly být na podobné úrovni téměř po všech stránkách. Vredesteiny jsem zvolil víceméně hlavně díky jejich marketingové omáčce o sportovních zážitcích. :-) Jsem s nimi spokojený, nemám co jim vytknout.

• vítěz testu adac,
    • zatím nic

zatím jsem ujel jen asi 300 km ale oproti barum jsou méně hlučné

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Perfektně drží na silnici. Měl jsem před tím Matadorky a je to skutečně skokový rozdíl. Na podzim už jsem se těšil až přezuji na zimní, protože na mokru klouzali jako na ledě a to i když byly nové.
    • Vybíral jsem pneu i s požadavkem na nižší spotřebu. Sportrac 5 dopadla velice dobře v testech ADAC, ale v jiném rozměru. Spotřeba se ale nijak nezměnila. Takže ten štítek nekecá.

Jsem zvědavý na životnost. To ale poznám až po několika sezónách. Jezdím s lehkou nohou.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Dobrá přilnavost na mokru,dlouhá životnost
    • Vyšší spotřeba

Kvalitní pneumatika za dobrou cenu

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

Příjemná pneumatika jak na suchu tak na mokru.

• Test Vredestein Sportrac 5 ukázal, že pneumatika je velmi dobrá na suchém povrchu, má vykazuje velmi nízké opotřebení a ...

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz