Uniroyal RainSport 3 225/40 R18 92Y

Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

• Cena :-)

Zatím jsem gumy na vůz nedal, ale hodně jsem studoval recenze a vybral jsem i podle známého (který vlastní pneuservis) skvělou gumu. Na pneumatice mě na první pohled štve jen to, že nemá ochranu ráfku. Ale jinak se těším, až se poprvé projedu na mokru :-) Podle mě, v této cenové kategorii, nelze sehnat lepší pneumatiku.

• , zakoupeno v Nejvýhodnější Pneu

SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Letní pneumatika Uniroyal Rainsport 3 je vysoce komfortní pneumatika s nejmodernějšími technologiemi. Jak je tomu již zvykem, pneumatiky Uniroyal se specializují na jízdu na mokru a za deště. Uniroyal Rainsport 3 překonala všechny předchůdce a na mokré vozovce je přímo brilantní. Hlavní příčinu takového úspěchu přičítá tato pneumatika takzvané "žraločí kůži" ve dvou obvodových drážkách. Vývojáři se nechali inspirovat plavkami Speedo, jejichž povrch zvládá odpor vody lépe než klasické materiály, což vedlo až k zákazu těchto plavek na závodech. U pneumatik povrchová úprava "žraločí kůže" pomáhá snižovat vodní turbulence a urychluje odvod vody z pneumatiky.

Kromě výborných výsledků na vodě tato pneumatika také přináší velice dobrou vodivost a tím ulehčuje řízení a průjezd zatáčkou. Nebojíme se říci, že  pneumatika Uniroyal rainsport 3 určí směr pro další vývoj v tomto průmyslu.

Dokumenty

• , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz