Tomket Sport 195/50 R15 82V

SUV pneumatiky
Třída hlučnosti

• dobrá cena
    • poměr cena výkon

S pneumatikami jsem měl zatím možnost ujet asi 700 km a to jak po silnicích od první třídy až po polní cesty tak i po dálnici a zatím jsem velice spokojen, na dálnici byla tato pneu oproti té co jsem měl dříve (SAVA - Intensa) podstatně méně hlučná . Jelikož jsem měl možnost jet na vlhké (po dešti) i suché vozovce tak v obou případech pneu držela stopu dobře. Jediné co zatím nemám vyzkoušeno je jízda přímo za deště na hodně mokré vozovce tak zatím nevím jakou má pneu přilnavost na vodě. Jinak jsem spokojen s pneu co se týká poměru cena / výkon co jsem měl zatím možnost vyzkoušet. Z prozatímní zkušenosti mohu tuto pneu doporučit

• , zakoupeno v MALL.CZ

Dojezdové pneumatiky
SUV pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Pneumatika TOMKET SPORT nabízí precizní kontrolu nad vozem a vysokou manévrovatelnost. Drive a dynamika jdou ruku v ruce s bezpečím, a tak se TOMKET SPORT mohou pochlubit výrazně krátkou brzdnou dráhou za horkých letních dnů, stejně jako za náhlých dešťů. Zažijte sami výjimečný požitek z řízení a pocit bezpečí (v) rychlosti. 4 široké drážky a asymetrický dezén zlepšují přilnavost za mokra a snižují aquaplanningu. Výrazná tuhost centrálního žebra zvyšuje přilnavost pneumatiky při zrychlení a jízdní stabilitu při vysokých rychlostech.Obvod pneumatiky lemují optimálně rozložené lamely ve 3D blokovém provedení, které zajišťují co největší přilnavost na suché i mokré silnici a maximalizují tak trakční výkon. Pevné dezénové bloky na rameni pneumatiky zajišťují stálý přítlak a rovnoměrné opotřebení. Poskytují maximální stabilitu i při náhlých změnách směru jízdy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• dobrá cena
    • poměr cena výkon

• , zakoupeno v MALL.CZ

Pneumatiky mám až na léto, takže zatím nevím, ale věřím, že budou výborné

• Pneu jsou tiché
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

skvělé jízdní vlasnosti