Sava Intensa HP 185/60 R14 82H

• Cena, přilnavost na mokré vozovce
    • -

cena/kvalita = OK

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• No jelikož jsou to dobre pneumatiky.
    • A korad mě mrzí že jsem se zeptal v pneu servisu kolik stojí tak mě málem omyli že byli levnější.

No za tu cenu co bych jsem víc chtěl.

• Cena a kvalita

Spotřeba paliva do 2021
F
Přilnavost za mokra do 2021
C

Pneumatika Sava Intensa Hp se vyznačuje výbornými jízdními vlastnostmi na mokré vozovce a snížením brzdné dráhy i na mokrém povrchu. Lamely, umístěné v ramenní a střední oblasti  pneumatiky,   poskytují  vyšší stabilitu při zatáčení a zlepšují ovladatelnost vozidla.  Inovace běhounu na bázi křemíku a nízká hmotnost konstrukce   pneumatiky má vliv  na snížení valivého odporu, což výrazně snižuje spotřebu paliva. Sava Intensa HP je pravou volbou pro řidiče, kteří hledají trvanlivé,  spolehlivé a výkonné pneumatiky

Dokumenty

• , zakoupeno v Pneu OK

• Cena, přilnavost na mokré vozovce
    • -

cena/kvalita = OK

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• No jelikož jsou to dobre pneumatiky.

No za tu cenu co bych jsem víc chtěl.

• Cena a kvalita

Spokojenost

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• kvalitní jezdím na těchto pneu spokojen
    • nizká cena

mám tyto pneu i zimní SAVA ESKIMO
    používám i Sava Intensa HP 185/60 R14 82H
    Sava Intensa HP 185/60 R14 82H i SAVA ESKIMO
    OPRAVDU DOPORUČUJI

• Testu Sava Intensa HP ukázal, že pneumatika se velmi málo opotřebovává. Pneumatika má malé nedostatky na suchém i mokrém...

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz

• vynikající odvod vody

velmi dobré jízdní vlastnosti

• , zakoupeno v AXA Pneu

• překvapen s provedením v dobrém
    • nemohu hodnotit neboť mám uvedený vzor prvně.

zaujal mně vzor ,cena a nové provedení