Rosava Snowgard 185/65 R15 88T

• Nízká cena
    • Vzorek na sněhu vynikajici
    • Na mokru drží skvěle
    • Hůře se tyto pneumatiky vyvazuji

Skvělá zimní pneu za super cenu. Všechny zecenze na tuto pneu jsem četl a všichni si stěžují na hluk pneumatiky.Jsou to amatérské recenze od lidí co neví jak se chová zimní pneumatika.Pneu rosava je srovnatelná s hlukem značek Kleber, Michelin, Bridgestone... Pneu je slyšet v případě je li venkovní teplota vyšší než 10 stupňů. Jinak na 0 a níže se chová pneu perfektně. Použitá směs na výrobu této pneu je měkká, proto při vyšší teplotě je trochu slyšet.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• levné
  • , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• dobře sedí na vozovce

další poznatky až potom jak napadne sníh na vozovku

Období
Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Zimní pneumatika Rosava SNOWGARD 185/65 R15 T88. Rosava Snowguard je skvělá při různých situacích řízení na zimních silnicích (v zatáčkách, při brzdění, včetně nouzového brzdění), vysoký podíl siliky a různé povrchy lamel aktivně pracují na požadovaném výsledku - maximální přilnavost k vozovce a excelentní odvod vody a sněhu. Unikátní dezén je navržen tak, že lamely pneumatiky jsou uspořádány v různých úhlech ve směru jízdy. Proto i bez ohledu na polohu pneumatiky některé lamely i nadále efektivně pracují a zajišťují přilnavost k vozovce, což zlepšuje ovladatelnost v zatáčkách. Pneumatiky se vyrábí na stejných strojích jako známé prémiové značky.

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (5)
  • jízdní vlastnosti na sněhu (1)
  • jízdní vlastnosti na mokru (1)
  • dobrá přilnavost (1)
  • hlučnost (2)
  • , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Viděl jsem, že jsou podrobně popsány, že odlišují nové pneumatiky od protektorovaných (což nedoporučuji).

Potřeboval jsem dvě nové zimní pneumatiky. Mám starší sadu 4 a chtěl jsem obnovit alespoň přední.

• nízká cena
      • drží dobře
      • koupil bych znovu
      • vysoký hluk

Jsem spokojen, chtěl jsem ušetřit, cena samozřejmě odpovídá výsledku. Myslím, že ten hluk je způsoben ne materiálem, ale právě konstrukcí pro hroty, je to jako byste trvale jeli po plné čáře a při různých rychlostech se zvuk mění.
      No, i přes nedostatky je shrnutí následující:
      1. Levný kup
      2. Při problémech na silnicích se sněhem a námrazou jsem jel jako vítěz.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro

Velmi hlučné, přijatelná přilnavost, vysoká spotřeba paliva.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • To je cena. Na blátě a sněhu je možná dobrá, ale na nic jiného se nehodí.
      • Vysoká rezonance, extrémně hlasitý.

Dostal jsem je jako kompletní sadu, když jsem si auto bouchal kladivem. Na sněhu je to dobré, ale na mokrých silnicích je to trochu moc. ALE pokud vám jde o pohodlí, měli byste se ho vzdát, protože je to extrémně hlučná guma... a dělá hluk v celém autě. Je velmi tvrdý, nikdy se neopotřebuje.

• Dobré na zasněžené silnici

• Vzorek na sněhu vynikajici
      • Na mokru drží skvěle
      • Hůře se tyto pneumatiky vyvazuji

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
      • Cena v pořádku, nevím, jaká je zatím kvalita

V tuto chvíli nedokážu pneumatiky správně posoudit, pouze na první pohled.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Její cena, přilnavost a neopotřebitelnost.
        • Příliš tvrdá směs, otřásá podvozkem (a nohama) , extrémně hlučná. (efekt Lada Niva).

Říkal jsem si, že když je to dobré v tundře, bude to dobré i tady. Také jsem sledoval několik videí s jutou, na kterých ji testeři z Usankee trhali v náročných podmínkách. Koupil jsem ho. Faktem je, že přilnavost je brutálně dobrá, a to i na rozbředlém sněhu a v hlubokém sněhu. Totéž platí pro boční stabilitu (žádné vybočení zadní části). Když ostatní ve slalomu tlačili na pilu, já jsem stále jezdil s naprosto perfektním držením na silnici. Na jaře funguje bezchybně i v rozbředlém blátě. ALE. Už to nevydržím. Sundal jsem ji, protože je to opravdu dobrá guma jen v Juvě. na suché silnici, na asfaltu se třese jako masážní lůžko, protože je to tvrdá směs. Se zvyšující se rychlostí se hluk nepříjemně zesiluje. Ideální do terénu. Jo... a po dvou sezónách (cca 4500 km) je hodnota opotřebení téměř nulová.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
        • Dobré na sněhu a mokrých silnicích
        • Hlučnost na suchých silnicích

Velmi dobré

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality. Mohu ji všem jen doporučit. Vzorek je dobrý.
        • Nic takového neexistuje.

Musel jsem koupit 4 zimní pneumatiky. Koupil jsem si je na doporučení kamaráda. Má stejný. Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality. Jsem s ním naprosto spokojen. Nemohu o něm říct nic špatného.