Nokian Tyres WR D3 195/60 R15 92H

Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v Pneugrip.cz

• Drží
    • Vzhled

Mám je krátce,zatím jsem si mohl povšimnout že fakt dobře drží a vypadají pěkně dezénově..

• , zakoupeno v Allpneu.cz

• nízký valivý hluk
    • jisté vedení vozu
    • výborný poměr výkon/cena
    • nic (předpokládám ani nebude)

Moje zadání při výběru pneumatiky bylo následující:
    - značkový výrobce
    - tichá, pohodlná jízda
    - nízká spotřeba
    - výborné parametry na sněhu, ledu (zatím nejely, ale Nokiany jsem již měl) a při dešti (ano, bezproblémové)
    - rozumná cena do dvou tisíc Kč za kus
    Tato pneumatika splnila moje požadavky na 100% - dobrá volba, doporučuji.

• , zakoupeno v Pneu Praha

B
Přilnavost za mokra do 2021

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Zimní pneumatiky pro malé a středně velké osobní vozy. Dezén ve tvaru šipek poskytuje ekonomickou a bezpečnou jízdu. Drážky v dezénu dobře odvádí vodu a sních a zvyšují odolnost proti vzniku aquaplaningu. Mají vynikající přilnavost na mokré, suché i zasněžené vozovce, nižší spotřebu paliva a emisí oxidu uhličitého.

• , zakoupeno v Pneugrip.cz

• Drží
    • Vzhled

• Finalista soutěže ProduktRoku 2014, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v Allpneu.cz

• nízký valivý hluk
    • jisté vedení vozu
    • výborný poměr výkon/cena
    • nic (předpokládám ani nebude)

Moje zadání při výběru pneumatiky bylo následující:
    - značkový výrobce
    - tichá, pohodlná jízda
    - nízká spotřeba
    - rozumná cena do dvou tisíc Kč za kus
    Tato pneumatika splnila moje požadavky na 100% - dobrá volba, doporučuji.

• , zakoupeno v Pneu Praha

• dobrý záběr a vedení, klidná jízda

dobrý jízdní pocit, vyjedu v měkkém terénu, používám celoročně

• , zakoupeno v PNEU SOUKUP s.r.o.

Týden je krátká doba, abych provedl hodnocení PNEU.