Nokian Tyres Line 215/65 R16 102H

Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v Sklad pneu

na Nokianech už jezdím 7 roků a super

• , zakoupeno v ALMA PNEU

Rozhodla cena a recenze. Nemohu však zhodnotit, protože mám krátce namontovány. Na suchu velmi dobré a tiché.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

Mám tuto značku již zimní.
    Letní mám zatím krátkou dobu, tak je nemohu hodnotit

Třída hlučnosti
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021
A

Dezén:LINE SUV, Šírka:215.00, Profil:65.00, Priemer:16.00, LI:102, SI:H, Index Spotreba:C, Priľnavosť: A, Hlučnosť ( Db): 71, Hlučnosť trieda: 2, Hmotnosť ( kg ):11.23

• , zakoupeno v Sklad pneu

na Nokianech už jezdím 7 roků a super

• , zakoupeno v ALMA PNEU

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

Mám tuto značku již zimní.
    Letní mám zatím krátkou dobu, tak je nemohu hodnotit

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• Kvalita za rozumnou cenu, dobré parametry v testech.
    • Příliš rychle se stejné minule nakoupené pneumatiky opotřebovaly , ale nejspíše to způsobila špatná geometrie kol. Nyní již je geometrie v pořádku, tak uvidíme.

• Skvěle drží na mokru i na suchu.
    • Menší hlučnost a vydržely asi 42 tis. km.
    • Odolnost proti bočnímu průrazu.
    • Příznivá cena
    • Vnitřní a vnější strana.
    • Aramidová bočnice pouze na vnější straně.

Vnitřní a vnější strana - což jsem se nikde nedočetl, když jsem je kupoval. Aramidová bočnice je tedy pouze z jedné strany. Znemožňuje to otáčení pneumatiky pro rovnoměrnější opotřebení. Jinak odolnost proti bočnímu průrazu jsem nechtíc vyzkoušel. Pneu vydržela - ráfek se lehce prohnul ...
    Kvalita při vyvažování je okay. Vydrží větší zatížení a nebortí se na předku v zatáčkách jako mnoho jiných a dražších před těmito. Mám je na Chrysler Grand Voyager, převážně plný kufr nebo šest ,sedm lidí.
    Cena odpovídá kvalitě.

• vyhoda
  • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Nízká hlučnost
    • Výborný dojezd
  • , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

Mám je na aoutě týden, takže těžko soudit, když nic jiného, tak hlučnost je oproti universálním continetalům výrazně nižší. Jízdní vlastnosti těžko posudit. Stále sucho... :-) První dojem je ale velmi příznivý.

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• mám i zimní a velká spokojenost vzhledem k ceně a konkurenci

Pneu značky Nokian mohu jen doporučit, jsou kvalitní, relativně tiché, málo se opotřebují a velmi dobře drží jak na mokru tak i v terénu.

• , zakoupeno v Allpneu.cz

• dobrá cena