Kormoran SnowPro B2 215/55 R16 97H

Dodávkové pneumatiky
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v Pneucentrum Bílina

Mám již třetí sadu uvedených pneumatik. Používám je na Ford Mondeo a jsem spokojený.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

Již tyto pneumatiky mám a jsem s nimi spokojena.

• , zakoupeno v 1pneu.eu

zatím nemůžu soudit,ale rozhodně nejsou hlučné..

Období
Dodávkové pneumatiky
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021
E

Zimní pneumatika Kormoran Snowpro B2 je moderní pneumatika zajišťující dobré jízdní vlastnosti na silnicích v zimním období. Směrový dezén zajišťuje dobrý odvod vody a sněhové břečky. Kormoran je polský výrobce kterého již několik let vede společnost Michelin. Vstup této prémiové značky zajistil spolehlivost a kvalitu pneumatiky Kormoran.

• Jsou tiché
    • Nevibrují
    • Dobrá spotřeba paliva
    • Na mokru hodně kloužou

Pneumatiky jsem koupil pod značkou Sebring (totožné, jen pro Německý trh) z důvodu nízké ceny na Volvo S80.

Váhový index XL (97H), i po nafoukání na 2,5 baru - i s tímto mají pneu měkké bočnice, ale to je spíše vlastnost rozměru 215/55/R16.

Největší problém vidím v tom, že pneumatiky nedrží na mokru.

• , zakoupeno v Pneucentrum Bílina

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

Již tyto pneumatiky mám a jsem s nimi spokojena.

• , zakoupeno v 1pneu.eu

zatím nemůžu soudit,ale rozhodně nejsou hlučné..

• , zakoupeno v Exprespneu.cz

• nejsou hlučné jezdí se dobře jezdím deně

jezdí v poho

• , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

Super!!!

• Levná pneu
    • Dobrá na mokru
    • Tichá
    • Dobrá na brzdy
    • Špatná stoupavost na sněhu.
    • Výdrž 15-20 Tkm.
    • Pořád vypadá jako podhuštěná i když má tlak vpořádku.

Mám ji na VW Sharan (Taxi v Liberci) v rozměru 215/55 R16 97H. Doporučuji někam do městského provozu kde nejsou kopce.

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

Docela dobrý produkt za dobrou cenu

• , zakoupeno v Pneu-nej

• poměr cena/výkon
    • zatím žádná

pro normální ježdění dostačující pneumatiky za příznivou cenu. Není jediný důvod proč tyto pneumatiky nedoporučit, pokud si zrovna nepotrpíte na konkrétní TOP značce, kde jen za label připlácíte zbytečné tisíce navíc.

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

• Ano