Kormoran Impulser B2 175/65 R14 82T

Přilnavost za mokra do 2021
C

• Bezhlučná jízda,drží stopu
    • cena,kvalita

tento produkt je pro mne cenově dostupný,kvalitní a mám jej již několikátou sezonu.Používání tohoto produktu mi vyhovuje.Doporučil bych ho i jiným běžným řidičům.

• Dobrá kvalita

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

protože jsem měl informace od známých,cenově dostupný a kvalita se projeví časem

Období
Spotřeba paliva do 2021
F
Přilnavost za mokra do 2021
C

Kormoran Impulser je letní pneumatika určena pro osobní vozy. Značka Kormoran spadá pod koncern Michelin a působí na trhu jako levná varianta této známé značky. Pneumatiky Kormorán jsou určeny pro motoristy, kteří nechtějí investovat do pneumatik příliž peněz, ale zároveň chtějí zázemí známé značky

Dokumenty

• Test Kormoran Impulser B2 ukázal, že pneumatika je dobrá na suchu. Kormoran je ale velmi slabý na mokrém povrchu. Pneuma...

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz

• Bezhlučná jízda,drží stopu
    • cena,kvalita

• Dobrá kvalita

Dobrá cena

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

Zatim jsem najel asi 100km Ohodnoti později.

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

• rychlé dodání, dobrá cena
    • nemám nic

prodikt jsem vybrala náhodně, jsem spokojená s rychlostí dodávky. Určitě Vás budu doporučovat.