Kormoran Gamma B2 195/55 R15 85V

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

• supr cena-rychlé dodání
  • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• zatím moc nevím mám je krátce

byla dobrá cena vs. hodnocení, jako nové fungují dobře dál se uvidí mám je teprve rok a nic jsem zatím neshledal co by mi vadilo. Asi bych ho doporučil měl jsem od této firmy i zimní pneu a bylo v pohodě a docela dlouho tak věřím i tomuhle. Nevím na co bych si měl dávat pozor příště asi to budu hodnotit podobně.

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

• Pracuji v Německu a najedu tisíce km ročně. Výdrž pneumatiky k ceně je neskutečná.
    • Nenáročné na vyvážení.
    • ---

Kvalitní pneu koncernu Michelin. Příště koupím zas.

Období
Spotřeba paliva do 2021
F
Přilnavost za mokra do 2021
C

Kormorán Gamma b2 je letní pneumatika určena pro osobní vozy. Značka Kormoran spadá pod koncern Michelin a působí na trhu jako levná varianta této známé značky. Pneumatiky Kormorán jsou určeny pro motoristy, kteří nechtějí investovat do pneumatik příliž peněz, ale zároveň chtějí zázemí známé značky

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

• supr cena-rychlé dodání

• Končím na nich druhou sezonu,najeto skoro 45000km.
    • Poměr cena a životnost je super

Předloni jsem koupil tuto značku narychlo.potřeboval jsem ihned a v pneuservisu byla tato značka ve slevě. Překvapila a hodně,dnes objednávám znovu sadu. Jezdím na nich 1200 až 1300 km týdně převážně po dálnicích a můžu jen doporučit

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• zatím moc nevím mám je krátce

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

• Nenáročné na vyvážení.
    • ---

Kvalitní pneu koncernu Michelin. Příště koupím zas.

• , zakoupeno v Pneumatikátor

Snad dobrý, i když v servise tvrdí, že to jsou protektory