Kleber Dynaxer HP3 175/65 R14 82T

SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti

• líbí se mi vzorek, na naše silnice 2. třídy OK
    • Jako jedna z mála NENÍ směrová !!!!
    • Když se blbě sjíždí, dá se na disku otočit !!!

SUPER gumy pro auto 1,4i 55kW.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Kleber Dynaxer HP3 je novinkou pro rok 2010. Vychází z předchozích modelů, kdy ještě podtrhla především dobré jízdní vlastnosti na mokré vozovce a minimalizuje tvorbu aquaplaningu. Další devizou této pneu je dlouhá živornost.

Dokumenty

• líbí se mi vzorek, na naše silnice 2. třídy OK
    • Jako jedna z mála NENÍ směrová !!!!
    • Když se blbě sjíždí, dá se na disku otočit !!!

SUPER gumy pro auto 1,4i 55kW.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

jsem spokojen

• Test Kleber Dynaxer HP 3 ukázal, že pneumatika má velmi nízké opotřebení a velmi dobrou úsporu paliva. Pneumatika je vša...

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• dlouha trvanlivost i prilnavost
    • hlucnost

dobre dlouholete zkusenosti
    celkova spokojenost s produktem

• OK

ok

• , zakoupeno v PNEU-STOP.CZ

Kleber je myslím spolehlivá značka a nikdy jsem s pneumatikami neměla žádné problémy. Jak s letními, tak i se zimními. Proto bych je doporučila všem těm, kteří se ještě rozhodují mezi různými značkami pneumatik.

• , zakoupeno v Pneu OK

• Líbí se mi dlouhá životnost nejen této značky ale že se najede víc kilometrů.

Značka Kléber se mi líbí jak letní tak i zimní plášť svým provedením dezénu.

• , zakoupeno v Pneu OK

• výborné jízdní vlastnosti, dlouhá životnost na ujetí km

Používám značku Kleber na léto již delší dobu a jsem s nimi velice spokojen. Jsou tiché, spolehlivé a cenově přijatelné. Doporučuji je i dalším řidičům.

• vyzkoušená kvalita

jsem spokojený
    vybral jsem si značku Kleber ,protože už jsem na nich jezdil

• , zakoupeno v Good Pneu

• zakoupil jsem tento typ pneumatiky již před dvěmi léty na přední náhon a vzorek je ještě na 60% (ale záleží na stylu jízdy)
    • letos jsem doplnil touto značku kompletně celý vůz
    • sedí dobře i na mokré vozovce
    • hlučnost takřka žádná (záleží na vyvážení při přezutí v pneuservisu)

spokojenost v porovnání cena vs kvalita