Infinity INF 049 195/65 R15 91T

B

• Cena krásná, na sněhu dobře drží, i na blátě a ledu

jsem spokojenej

• Nevím
    • Pneu na autě dost hučí. Teď lituji toho, že jsem nekoupil jinou značku. Ještě doufám, že až se trošku ojedou, tak že to přestane.

Pneu jsem koupil, protože cena byla nízká. S obchodem jsem spokojený, ale vadí mi hlučnost těch pneumatik. Doufám, že se to ještě trošku uklidní.

v pořádku

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

INFINITY INF-049 – zimní pneumatiky pro malé a střední vozy. Asymetrické dezén ze směsi s přídavkem siliky poskytuje výjimečnou trakci ve všech podmínkách. Široké obvodové drážky, propojené s drážkami na ramenou rychle odstraňují vodu a rozbředlý sníh. Dobrý brzdný výkon

Dokumenty

• V testu získala pneumatika Infinity INF-049 Winter Hero nejlepší hodnocení na sněhu. Pneumatika je ale velmi slabá na mo...

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz

• Po ujetí pár tisíc km hučení přestalo a gumy se chovají perfektně. Tímto opravuji svoji předchozí připomínku, že jsou gumy hlučné. Psal jsem to týden po nasazení. Cena také dobrá, takže spokojenost.

Puvodní dotazník mi přišel ihned po nasazení, takže to byly jen první dojmy. Teď po ujetí nějakého toho km zjišťuji, že jsou naprosto v pohodě.

• Cena, rozjezd na sněhu, drží v zatáčkách, najel jsem na nich dvě zimy a jedno léto, cca 43 000 km

Tyto pneumatiky nemají chybu, jestli někdo bude apelovat, že jsou hlučné, tak říkám, že rádio hraje hlasitěji...

• Cena krásná, na sněhu dobře drží, i na blátě a ledu

jsem spokojenej