Infinity Ecomax 225/45 R17 94W

Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v 1pneu.eu

• vynikající poměr cena/výkon. Všechny vlastnosti, co běžný řidič sleduje jsou velmi " v pohodě" tj. hluk, směrová stabilita přilnavost sucho/mokro, brždění..
    • zatím nemám co vytknout

Rozhodl jsem se vyzkoušet něco jiného a levnějšího, než jsou prémiové značky, se kterými jsem nebyl vždy uplně spokojený. Zvlášť, pokud beru v potaz cenu. Na základě recenzí a testů, kterých z pochopitelných důvodů není moc( nebudeme přece podporovat něco, na čem je obchodní zisk menší), a po hledání informací i v zahraničí, jsem se rozhodl k této značce a modelu. Trošku s obavami a částečně i připravený na možnost, že je po pár dnech zase nechám sundat, kdyby byly vlastnosti zoufalé. A světě div se - realita předčila moje očekávání - což se mi často nestává. Jak jsem uvedl, zatím nemůžu napsat nic, co bych označil za slabinu, vnímám tyto pneu jako typ se spíše nadprůměrnými parametry. Nejsou ani hlučné, ani příliš měkké v bočním vedení, ani při brždění a ostřejším průjezdu zatáčkami jsem nezjistil nic negativního. Pokud snad bude jejich km nájezd a výdrž o něco nižší (což předpokládám, protože směs je měkčí) tak s ohledem na cenu ani to pro mě nebude problém.

• supr pneu,ticha, za mokra perfektní,oproti Dunlop co jsem mel,doporučuji

• Dobra cena.
    • O nicem nevim.

Kupoval jsem protoze s autem uz malo jezdime tak bylo zbytecne kupovat drahe znacky,kdyz auto stoji vetsinou za barakem.Pri jizde jsem nic nezpozoroval zvlastniho a za mokra nemam zkusenost.Za ty penize dobre.

Období
SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Specifikace Infinity ECOMAX 225/45 R17 94W Popis produktu Letní pneumatika Infinity EcoMax XL 225/45 R17 W94. Infinity je moderní dynamická značka spolupracující s předními světovými výrobci. Její modely pneumatik se vyznačují dlouhou životností, dobrými kvalitativními vlastnostmi, které jsou spolu s příznivou cenou určeny pro motoristy preferující optimální poměr ceny a kvality.

Dokumenty

• zatím nemám co vytknout

• supr pneu,ticha, za mokra perfektní,oproti Dunlop co jsem mel,doporučuji

• Výborná cena
    • Žádný extrémní hluk při jízdě
    • Mám na nich 10tis km a skoro jako nové
    • Opotřebení ZATÍM minimální
    • Spokojenost

Dobrá kvalita za perfektní cenu.

• Dobra cena.
    • O nicem nevim.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

Pneu jsou za dobrou cenu a maji slusnou aspon dle meho kvalitu.

• , zakoupeno v 1pneu.eu

• Levná a doufám si i říct, že kvalitní pneumatika.
    • Není to Barum,Michelin, Bridgestone....

Pneumatiky bych doporučil všech řidičům