Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91V

1 646 Kč
Doprava 99 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka www.EPNEU.cz

Do 2 týdnů • Více variant119 Kč180 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant145 Kč97 % • 5 547 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • Více variant165 Kč96 % • 935 recenzíDalší informace

4x4 pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Letní pneumatika Hankook K115 ventus prime 2 je high performance pneuamtika, která Vám nabízí vysoký komfort a skvělé užitné vlastnosti. K tomu navíc tato pneumatika velice dobře vypadá díky progresivnímu designu běhounu.

Ať pojede klidně nebo rychleji, na mokru nebo na suchu, pneumatika Hankook K115 Vás vždy podrží.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 466 recenzíDalší informace

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jízdní vlastnosti na mokru (7)
  • nízká hlučnost (5)
  • jízdní vlastnosti (3)
  • cena (3)
  • poměr cena/výkon (2)
  • design (2)
  • dobrá přilnavost (1)
  • jízdní vlastnosti v zatáčkách (1)
  • životnost (1)
  • hlučnost (3)
  • vyšší spotřeba paliva (2)
  • kvalita (1)
  • dezén (1)
  • , zakoupeno v Pneuboss.cz

• doposud jsem nenamontoval , čekám na jarní přezutí
  • , automaticky přeloženo z Compari.ro

Ok cena za kvalitní výrobek. Guma je měkká a přilnavá

• vše bylo v pořádku.
    • není co vytknout.

dobrá cena, kvalitní výrobek, jak je nabízeno.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 466 recenzíDalší informace
    • ..
    • ..

Vlastním Elantru 2017 Diesel 136 koní, dnes jsem v levotočivé zatáčce spěchal z nejasných důvodů, měl jsem trochu rychlosti a auto mi sjelo ze zad s pneu 225/45/17 Hankook Prime2, podařilo se mi to zvládnout, ale není to tak, že na toto auto Hankook nedostanu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Tichá, velmi dobrá při brzdění, protože neklouže, dobře se drží. Přilnavost je velmi důležitá při brzdění a zatáčení, protože vůz jede stabilně. Snížila se mi spotřeba paliva. Doporučuji ji ostatním řidičům.
    • Nezažil jsem.

Moje "guma" : -) mi ho doporučila a já ho jako obvykle poslechl, protože je to odborník. Nelituji ničeho.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Chová se velmi dobře na dlouhých vzdálenostech a ve vysokých rychlostech, mimořádně dobře brzdí na suchém i mokrém asfaltu.
    • -

Výjimečná kvalita cena!

• Super dobré
    • Proti tomu nic nenamítám.

Poměr cena/výkon

• , automaticky přeloženo z Compari.ro

Právě jsem si ho koupil. Ještě jsem neujel ani sto kilometrů.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro

poměr kvalita/cena a možnost nákupu na splátky bez úroků prostřednictvím Transilvania bank.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Splňuje přesně to, co je uvedeno na obalu: třída spotřeby paliva B, brzdná dráha B, spolehlivá přilnavost.
    • Nezažil jsem.

Vhodné.