Hankook K107 Ventus S1 evo 205/55 R16 91V

• Velmi tiché
    • Na silnici "sedí"
    • Dojem snadného ovládání
    • Efektní

Vítěz testu z Auto 7, který mě upoutal svými vlastnostmi. Od prvního okamžiku, kdy jsem vyjel z pneuservisu jsem byl překvapen tichostí pneu a lehkostí ovládání. "Pouhých" 80% jsem udělil, protože nejsem zatím schopen posoudit jejich životnost. Pokud i ta bude dobrá, pneu si zaslouží plný počet hvězd. Doporučuji

Období
Off-road pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Hankook Ventus S1 EVO je letní pneumatika pro maximální výkon. Pneumatika pro sportovně naladěné řidiče, která zaručuje dobrou vodivost i při vysokých rychlostech. Sportvní asymetrický dezén se širokými obvodovými drážkami a křemičitá směs zajišťijí přesné řízení a dobrý brzdný účinek za sucha i na mokré vozovce.

Zesílená konstrukce s ocelovými pásy se stará o pevnost pneumatiky minimalizuje rozhození v zatáčkách a za velké rychlosti.

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt

• Mam s nimi na octavii II 4x4 najeto za sezonu cca.5tis. Km.
    • Dalnice,kopce v horach mokro,sucho parada.
    • Oproti puvodnim Barum Bravuris2, ktere ustrelovaly v zatackach o mokru ani nemluvim bezvadne pneu a vzorek zatim ok. Mohu jen doporucit

Skoda, ze Evo k117 nedelaji i pro R16....

• , zakoupeno v MyTyre.cz

• Vítěz testu letních pneu