Goodyear UltraGrip 8 205/55 R16 91T

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Goodyear UltraGrip 8 je nástupce vynikající UltraGrip 7+. Velká hustota lamel s hranami zajišťuje větší přilnavost na zasněženém a zledovatělém povrchu a vynikající trakce. Mají výborné brzdné vlastnosti na mokré i suché vozovce a díky drážkám, které odvádí vodu a rozbředlý sníh jsou odolné vůči aquaplaningu. Jízda je velice komfortní a bezpečná, nemůžeme opominout i to, že díky nízkému valivému odporu a lehké konstrukci je nižší spotřeba paliva a emisí CO2.

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• nízká hlučnost (5)
  • jízdní vlastnosti na sněhu (5)
  • dobrá přilnavost (4)
  • kvalita (3)
  • jízdní vlastnosti na mokru (3)
  • cena (4)
  • , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

• Super přilnavost na sněhu
  • , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• skvělá pneumatika do zimy

• značka, výsledky testů, cena, za dobrou cenu výborná kvalita

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Nejlepší záběr na sněhu, na firemní vozy kupuji pouze tuto značku.

OK

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• byl jsem ty gumy nazout a technik si je pochvaloval, nehážou, vyvážení minimální

OK, spokojenost

• Velmi dobrej vzorek.
    • Slusna prilnavost k vozovce za spatneho i normálního počasí.

Tuto pneumatiku znam .

Pohodova a velmi slusna jizda za každého počasí.

Urcite ano.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

Jsem spokojen

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Jako vítěz několika testů pneu předvádí přesně to, co bylo hodnoceno. Za čtyři roky jsem na nich ujel v zimním období nejméně 55 tis. km a nikdy nezklamaly ani na sněhu, ledu nebo břečce.
    • Proto jsem si je objednal znovu.
    • Nic.

Vše uvedeno výše.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• sedí, dobra spotřeba, není zas tak hlucna
    • je mekkci cili u tezsich aut se vic vypouli, vyssi cena

drazsi pneu ale vyplati se priplatit

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Skvěle drží auto na vozovce i za deště. Nepoznám rozdíl v hlučnosti mezi letními (mám Micheliny) a zimními.
    • Vyšší cena

Pro tyto pneu jsem se rozhodl, protože už jsem na podobných jezdil dřív. Když jsem prodal Ford Focus I s pneu Barum Polaris II a ihned přesedl na Goodyear UltraGrip 8, rozdíl byl jasně zřetelný. Auto prostě sedí na silnici lépe, na námraze neklouže, nebo velmi málo. Na sněhu jsem měl problém si auto užít v zatáčce, protože jsem si občas schválně chytl za ruční brzdu a pěkně potáhl zadek auta. U Barumek to šlo, ale s UltraGripem ne.
    Chtěl jsem prostě kvalitní pneu, které mne i moji rodinu dovezou bezpečněji kam potřebuji. A těch pár stovek navíc jsem přidal rád.