Goodride SW612 195/60 R16 99T

Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

• Úmyslně jsem koupil to nejlevnější co bylo a jsem překvapen
    • 5 let jsem jezdil Nexen a je to nebe a dudy.
    • Žádné prokluzy, uvidíme co s nimi udělá sníh
    • Zdají se mi trošku hlučnější, ale u dodávky toto přežiju

Před lety jsem nedal dopustit na Nexen, ovšem poslední 2 roky se mi zdá, že ty gumy na silnici ( hlavně mokré) prostě nedrží. Poněvadž v tomto rozměru není zrovna nabídka pestrá, zkusil jsem sáhnout po těch nejlevnějších co byly v nabídce. Mají pěkný a hluboký vzorek, takže věřím, že na sněhu si taky poradí.

• , zakoupeno v SkveleCeny.cz

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Goodride SW612 je spolehlivá pneumatika vhodná pro lehká nákladní vozidla. Vylepšené vlastnosti tohoto produktu zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti v zimních podmínkách. Optimalizované drážky běhounu zajišťují efektivní odvod vody a odolnost vůči aquaplaningu. Velký počet ramenních bloků a lamel pneumatiky poskytuje lepší přilnavost a trakci na zasněžených silnicích a zvyšuje stabilitu v zatáčkách. Nejnovější technologie směsí zajišťuje krátké brzdné dráhy. Variabilní rozteč v ramenní části pneumatiky zajišťuje nízký hluk odvalování.

Dokumenty

• , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

• Úmyslně jsem koupil to nejlevnější co bylo a jsem překvapen
    • 5 let jsem jezdil Nexen a je to nebe a dudy.
    • Žádné prokluzy, uvidíme co s nimi udělá sníh
    • Zdají se mi trošku hlučnější, ale u dodávky toto přežiju

• Překvapivě drží v zatáčkách
    • Nízká hlučnost
    • Dobrá brzdná dráha

Na Doblo Maxi před tím Firestone - tvrdé, díky tomu horší jízdní vlastnosti a hlučnost. Nyní Goodride - okamžitě znatelný rozdíl. Jsou pohodlnější, méně hlučné, lépe drží na silnici. Zatím malý nájezd km tak ještě nemohu posoudit životnost.

• , zakoupeno v SkveleCeny.cz

• Dobré jízdní vlastnosti a stabilita