Goodride SW608 195/65 R15 91H

Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v SkveleCeny.cz

Pneumatiky mám 3sezonu,jsem spokojen.
    1 pneu jsem objednával pro proražení z dúvodu mé chyby.

• zivotnost

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Zimní pneumatika má směrový dezén SW608. Svojí konstrukcí je předurčena k výborným výkonům na zasněžené vozovce. Širší mezery mezi jednotlivými dezénovými figurami zajišťují výbornou samočistící schopnost celého vzorku a tím spolu s vysokým počtem lamel významně podporují trakci. Inovovaná běhounová směs je optimalizovaná pro zimní provoz.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SkveleCeny.cz

Pneumatiky mám 3sezonu,jsem spokojen.
    1 pneu jsem objednával pro proražení z dúvodu mé chyby.

• dobrej vzorek
    • celkem slušná
    • sucho, mokro, nízkej sníh = OK
    • asi měkčí na boky
    • valivý odpor

Octavia I 1,6MPI. Předchozí Firestone Winterhook 3. Po přezutí dobrej dojem, jakoby příjemně dynamické chování. Vyvážení cca 30-100g. Jedna trošinku hází, při jízdě to není cítit. Překvapení, jak dobře odhazují břečku. Po čase zjištěno, že při silnějším bočním větru a rychlé jízdě v zatáčce trošku uplavávají ale nic hroznýho. Asi měkčí boky. Nepatrně vyšší valivý odpor proti 3 roky starejm Firestonům. V dešti a na nízkém sněhu si poradily velmi dobře. Docela jisté v zimě na suchu i mokru. Dobře brzdí a neprohrabávají při rozjezdu. Jezdím normálně, žádné závodění. Lepší pneumatiky jsem měl a mám na druhém autě - Hankook, pak Bridgestone. Docela hodně toho najezdím, tak zřejmě příště půjdu do nějaké "premiové" značky. Tyhle jsou na běžné ježdění pro normální řidiče dostačující.

• zivotnost

měl jsem 2 nové doma

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Rychlý a dobrý nakup
    • Zatím jsem na nic nepřišel

Zatím bez známek nespokojenosti

• Skvele jizdni vlastnosti
    • Drzi na brecce i umrzlem snehu
    • Huceni je minimalni
    • Vyvazeni take probehlo bez problemu

No 1. Prosince u Brna namraza na silnici, jeli jsme pro kamaradku ktera uvizla na morave 3 hodiny ve stojicim vlaku, namraza snih a ostatni humus na silnici ale ja se proste kupodivu nebal a predjizdel jsem i suv atd, kteri se tahli strasne pomalu. Tim nechci rici ze jsem jel nebezpecne, jel jsem do 90kmh ale citil jsem se na tech pneu bezpecne.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• V zimě výborné pneu drží stopu jak na naledí tak hlubokém sněhu mam předokolku a neni počasí které by mě zastavilo a to ani prašan do půl masky passata . Řetezy snimy nepouživám nikdy a nikde . + skvělá cenna
    • Nelze to považovat za proti a nebo kladnou recenzi . Při dojíždění v letě mluvím o teplotách 25 plus děesně hučí a kvílý v každé catáčce což mě osobně ale baví takže to je malé plus .

Muřu jen doporučit v zimě naprostoto jisté jízdní vlastnosti a dají se dojet v letě na vodě bahně písku prostě super .

• Je dobry

Je dobry

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Výborná stabilita na sněhu i ledu. I v horských oblastech vyzkoušená stoupavost v hlubokém sněhu bez nutnosti použití sněhových řetězů. Nízká hlučnost, výborný poměr cena výkon

Výborná stabilita na sněhu i ledu. I v horských oblastech vyzkoušená stoupavost v hlubokém sněhu bez nutnosti použití sněhových řetězů. Nízká hlučnost, výborný poměr cena výkon i levnější pneumatika předčí drahé značky.

• kladné reference přátel
    • kladné recenze

Dobrá kvalita za velmi rozumnou cenu

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• tam kde stály čtyrkolky mě tyto gumy nenechali a výtahli mi zasněžený kopce bez řetězu že sem byl velice překvapen .
    • při dnešním stavu silnic a trpících podvozku aut nemožnost otočit gumy , zato se vám odmění neuvěřitelnou přilnavostí . a záběrem ve sněhu .

Tyto gumy mám třetí sezonu a jené neberu přes zimu nájez kolem 20 tisíc , pokud budu brát jiné tak jedine verdesteiny jinak nic ..