Goodride SL305 165/70 R14 89R

Sportovní pneumatiky
Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• hodně přijatelná cena, vzorek snad ani nemizí,při vyvažování se použilo málo závaží.valiví odpor v pohodě.

tyto pneu jsem zkusil poprvé. ostatní pneu v tomto rozměru jsou podstatně dražší a po 30 tis. km jsou silně ojeté. ted jsem hodně překvapen ,že tyto pneu vydrží určitě minimálně 50 tis .km Určitě tento produkt doporučuji všem.

Období
Dodávkové pneumatiky
Sportovní pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Letní dodávková pneumatika Goodride SL305 8PR 165/70 R14 R89. Nová pneumatika určená pro lehké nákladní vozy a přívěsy se vyznačuje vysokým kilometrovým výkonem, nízkou hlučností a vysokou bezpečností. Masivní dezénové bloky účinně rozkládají síly působící na pneumatiku a tím zajišťují její dlouhou životnost, tři široké drážky pak účinně odvádějí vodu z kontaktní části dezénu a tím brání aquaplaningu.

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt