Fortune FSR801 185/65 R15 88H

Třída hlučnosti
B

Dobra cena

• , zakoupeno v 1pneu.eu

Tyto pneumatiky jsou super,hned jsem je otestoval do Italie a nezklamali mne,v zatackach sedi take celkem dobre a s nalozenym autem take neni problem.
    Jen mne docela zarazela znalost jednoho pana kdyz jsem volal do tohoto obchodu s tim,ze jsem si potreboval zjistit ohledne jedne veci. Pan vubec nevedel i kdyz dela v obchode s pneumatikami

Období
SUV pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Tato letní pneumatika zaručuje optimální vyváženost mezi přilnavostí za mokra a spotřebou paliva. Vhodné pro osobní vozidla a SUV.

Dokumenty

Dobra cena