Firestone Multihawk 165/70 R14 81T

FIRESTONE Multihawk 155/70 R13 75T, letní pneu Pneu Firestone Multihawk Pneu Firestone Multihawk vychází z velmi oblíbeného předchozího modelu F590. Inovace pneumatiky se týkala...
2 052 Kč

SUV pneumatiky
Třída hlučnosti
B

• , zakoupeno v PneumatikyExpres

• Zatím nemohu více posoudit, protože jsem najel zhruba 50km, ale nemám na co si stěžovat .

Toto pneu jsme vybírali podle ceny, ale jsem spokojen i s hlučností i s jízdními vlastnostmi.

Jsem velmi spokojený.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• kvalitní vzorek,velmi dobře odvádí vodu,dobře sedí v zatáčkách,přijatelná hlučnost.
    • o žádném proti zatím nevím

myslím,že jsem v rámci svých možností zakoupil velmi dobré pneumatiky,nemám důvod si zatím na jejich kvalitu stěžovat

Období
SUV pneumatiky
Třída hlučnosti
B

FIRESTONE Multihawk 155/70 R13 75T, letní pneu Pneu Firestone Multihawk

Pneu Firestone Multihawk vychází z velmi oblíbeného předchozího modelu F590. Inovace pneumatiky se týkala středového pásu, kde se vytvořili čočkovité bloky díky kterým má pneu daleko lepší odvod vody ze stopy a tím je bezpečnější, navíc se díky těmto blokům podařilo potlačit i hlučnost pneu. Pneu Firestone Multihawk je velice odolná, tichá a hospodárná. K přednostem této pneumatiky patří velmi dobrá ovladatelnost na mokré vozovce a díky dobrému odvodu vody z pneu se výrazně snižuje možnost vzniku aquaplaningu.

Dokumenty

• Tichá
    • odolná

cenově celkem zajímavá pneu s velmi dobrými vlastnostmi

• , zakoupeno v PneumatikyExpres

Jsem velmi spokojený.

• o žádném proti zatím nevím

• dobrá cena

tento produkt jsem vybral díky ceně pro auto střední třidy se domnívám že je dostačující

• Test Firestone Multihawk ukázal, že pneumatika je velmi dobrá na suché vozovce. Pneumatika má mírné nedostatky na mokru....

Zobrazit celou recenzi na pneu-test.cz

• Pneumatika má malou odolnost proti opotřebení.

Zobrazit celou recenzi na www.adac.de

• Majitelé malých aut vůbec neudělají špatně, když svému vozu pořídí letní pneumatiky Barum Brillantis 2. Oproti konkurent...

Zobrazit celou recenzi na www.autembezpecne.cz

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• osvědčena značka,kvalita materiálu,nejprodávanější výrobek na trhu
    • plně mi tato značka vyhovuje
    • nevidím slabiny
  • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Dobře drží stopuČ

Čtyři roky jsem na téchto pneumatikách jezdil bez nejmenšího problému,proto jsem si je objednal zase