Falken Sincera SN832 Ecorun 165/70 R14 81T

B

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• Kola za velice dobrou cenu
    • spotřeba paliva (B)
    • přilnavost za mokra (B)
    • hlučnost 68dB
    • Japonský výrobce pneumatik

Jsem velice spokojený. Jsou to kvalitní pneumatiky. Nicméně než jsem je koupil zjišťoval jsem kdo to Falken vůbec je. Pozitivní zjištění bylo, že je to japonská značka působící na trhu od roku 1983. Kupoval jsem je tedy na základě důvěry v japonskou preciznost a specifikací, které mají. Jejich cena za spotřebu paliva a přilnavost za mokra ve třídě B je prostě luxusní. Po výměně za staré jsem byl příjemně šokován. Navíc mají realtivně hluboký dezén a univerzální vzor. Nemusím se starat o stranu kol. Až odejdou, koupím je znovu.... Tedy pokud se nestanu milionářem a zakoupím spotřebu paliva a přilnavost A :-)

• , zakoupeno v 1pneu.eu

SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky
Třída hlučnosti
B

Pneumatika Falken SN 832 je letní pneumatika určena pro širokouškálu vozidel. Všeobecně se pneumatiky Falken řadí mezi velice kvalitní pneumatiky zajišťující dobré vlastnosti za velmi přijatelnou cenu. Na výrobu pneu byla použita směs s příměsí silica, která zajišťuje lepší vlastnosti na mokré vozovce a delší životnost. Pneumatiky Falken SN 832 mají velice dobré držení stopy a jsou odolné vůči aquaplaningu.

Dokumenty

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• Kola za velice dobrou cenu
    • spotřeba paliva (B)
    • přilnavost za mokra (B)
    • hlučnost 68dB
    • Japonský výrobce pneumatik

• , zakoupeno v 1pneu.eu

Kvalita za nízkou cenu.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• krásně tlumí nerovnosti silnice

• Skvěle drží jak na suchu, tak na mokru
    • Vzorek se sjíždí mnohem pomaleji, než je tomu u Barumek, které byly na autě předchozí sezónu
    • Nízká cena
    • Jsou tiché
    • V zatáčkách nepískají
    • Prodávají se u nás málo, je problém najít pneuservis nebo opravdu spolehlivý eshop, který by je nabízel

Nejsem ten typ, který by pneumatiky vyloženě šetřil, ale Falkeny se mi ukázaly jako držák. Mírně sjetý vzorek po vnější straně - vlivem řezání zatáček, však na vnitřní straně téměř bez úbytku.
    Neuvěřitelně lepí na silnici, dovolím si říct, že snad lépe, než Continentaly, které jsou nesmyslně drahé.
    Falken - za ty prachy luxus. Jeden kousek mě vyšel na cca 920 Kč.
    Vyvážení taktéž bez problému.
    Rozhodně doporučuji těm, kteří chcou kvalitní a bezpečné pneu za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• dobrá přilnavost-hodnoceno zatím pouze na suchu
    • nízký hluk

produkt zakoupen na základě pozitivních recenzí
    v porovnání s konkurencí velmi dobrý poměr cena/kvalita
    za dané peníze jsem nic lepšího nenašel
    jedná se o velmi levný produkt

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

cítím se bezpečněji na silnici..