Debica Navigator 2 165/70 R14 81T

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti

• , zakoupeno v Pneu OK

• výhodná cena produktu, rychlost dodání, komunikace a doprava bez problémů.
  • , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

• Pneumatiky jsem potřeboval na auto, které jezdí hlavně v zimě a celoroční se mi zdály vhodnější, než zimní, které jsem dojížděl od koupě.
    • Odpadá přezouvání kol. Kdybych to střídal, tak buď investice do druhé sady disků, nebo 1000 Kč za roční přezutí. Takto pneu sice se dříve ojede, ale šetří to peníze a čas.
    • Za poslední roky byly slabé zimy (kor u nás ve 220mnm) a do hor jsem s autem se nechystal jezdit. Ale jsem překvapen, jak na sněhu co teď (unor 2021) napadl drží, jak se dobře rozjíždí a brzdí.
    • Na suchu, mokru nevím o ničem, co by vadilo. Uvidíme ještě v létě při bouřkách a kalužích...

Na jedničkovou Fábii, kterou jezdím do práce jen přes zimu (v létě na kole) ideální volba. Výborný poměr cena x výkon.

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

První dojmy jsou velmi dobré.

Období
Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Debica Navigator 2 je celoroční pneu je z koncernu Goodyear a vyrábí se od roku 2004. Pneumatiky Debica jsou ekonomickou volbou pro všestranné použití na vozech nižší a nižší střední třídy

Dokumenty

• , zakoupeno v Pneu OK

• výhodná cena produktu, rychlost dodání, komunikace a doprava bez problémů.

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

První dojmy jsou velmi dobré.

• univerzálnost
    • velký vzorek

zatím žadné

cena a kvalita

• , zakoupeno v Omnipuls

Přesně dle obrázku,dobre sedí

• , zakoupeno v RAGO.zone

• Dobrá ovladatelnost
    • Dobré vlastnosti na mokré vozovce.
    • Málinko hlučné na suchém povrchu.
  • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• zatím jen suchu, nebyla ještě příležitost vyzkoušet je na mokru, na suchu sedí jak zadek na hrnci
  • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Nízká cena

Zatím žádné negativní zkušenosti nemám.

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• Vypadá to že sedí dobře i na suchu,jezdím asi týden a na mokru a sněhu nevím ale vzorek napovídá že to bude dobrý....