Debica Frigo 2 175/80 R14 88T

Do týdne • 1 varianta149 Kč89 % • 932 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta120 Kč100 % • 485 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka50 Kč97 % • 6 129 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma96 % • 38 736 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta149 Kč96 % • 7 473 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 8 701 recenzíDalší informace

Dodávkové pneumatiky
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
B

Debica Frigo 2 - zimní pneumatika z koncernu GOODYEAR. Díky vynikajícímu lamelovému systému má tato pneumatika dobrý výkon na sněhu a odoslnost vůči aquaplaningu. Směs u této zimní pneumatiky je obohacena silikou. Speciální zimní běhounová směs ponechává větší flexibilitu při nízkých teplotách a tím zaručuje vyšší bezpečnost v zimě a vyšší kilometrový proběh. Debica Frigo 2 TC Debica SA je největší polský výrobce letních, zimních, ale také celoročních pneumatik pro osobní automobily a užitková vozidla. Pneumatiky pro všechna terénní vozidla, zemědělské stroje a další výrobky v odvětví výroby pneumatik. Pneumatiky Debica jsou kvalitní pneumatiky za přijatelné ceny.

Od roku 1995 společnost získala strategického investora, americká společnost Goodyear Tire & Rubber Company, která nyní vlastní 76,406% akcií Spółki.Firma vyrábí pneumatiky značek včetně Debica, Goodyear, Dunlop, Fulda a Sava. Prodává své výrobky v 60 zemích na šesti kontinentech, včetně ve Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku, Itálii, USA a Brazílii.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu99 Kč96 % • 126 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta135 Kč96 % • 25 217 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta165 Kč99 % • 10 972 recenzíDalší informace

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Tento výrobek po jeho namontování do vozu jsem cítil, jak auto plave a můžete vstoupit do zatáčky s rychlostí 100 km / h s ledem, který se neklouže. Má několik hřebů, které přiléhají k asfaltu.
    • Než jsem namontoval pneumatiky na auto, měl jsem spotřebu 5j/100km ve městě, nyní jsem velmi spokojen se spotřebou vozu dosáhl 20l/100km, samozřejmě jsem zde vypočítal sazbu se všemi úroky. S důvěrou volejte společnost provident. Půjčte si peníze jednou a už se jich nikdy nezbavujte.

Protože se blížila zima a já jsem nemohl jezdit na těch, které jsem měl, tak jsem si řekl, že bych si měl pořídit nové pneumatiky, protože jsem celý život jezdil jen na ojetých. Tyto pneumatiky byly nejlevnější na trhu, a protože jsem neměl peníze na Michelin, pořídil jsem si Debicu. Měl jsem štěstí, že mi úvěr schválili, a tak jsem se 5 let trápil s 200% úrokovou sazbou.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro

velmi dobré ... Používal jsem model lednice 7 let na autě s 13 palcovými ráfky a nyní jsem hledal a koupil pro 14 palcová kola . V zimě se drží jako kočka na sněhu .

• , zakoupeno v Pneu OK

• lze ji dojíždět až na 1,6mm
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta165 Kč99 % • 10 972 recenzíDalší informace