Barum Polaris 3 185/60 R15 84T

Model Polaris 3 nabízí dlouhou životnost a díky nízkému valivému odporu šetří spotřebu paliva. Potěší tedy nejen vaše auto, ale sníží i vaše finanční výdaje. Špičkové uspořádání dezénových bloků a lamel přispívá ke snadnému ovládání na mokré, zasněžené i namrzlé vozovce.

Nízký valivý odpor, který šetří spotřebu paliva

Koncept těchto pneumatik s vylepšeným plochým profilem má doplňkové obvodové drážky v ramenních blocích, které snižují napětí dezénu a celkový valivý odpor. Tímto pomáhají ke snížení spotřeby paliva, ale i vašich finančních nákladů.

Období

Přilnavost za mokra do 2021

Ocenění

Produkt roku 2014 - Vítěz

Výborná ovladatelnost

Špičkově navržený dezén s již zmíněnou obvodovou drážkou v kombinaci se směrovým vzorem a třemi širokými obvodovými drážkami napomáhá k výbornému proudění vody v kontaktní stopě. Drážky vytvářejí takzvaný stěračový efekt, díky kterému mají pneumatiky výbornou samočistící vlastnost, která umožňuje bezprostřední handling na mokré vozovce.
Výborná ovladatelnost

Bezpečná jízda po sněhu

Sněhové záběrové hrany s pilovitým vzorem a lamelovým systémem se ostře zařezávají do sněhu. Nerovnoměrné hrany dezénu snižují prokluz kola, udržují stabilitu jízdy a dobrý brzdný výkon v zasněženém terénu.
Bezpečná jízda po sněhu

Malé opotřebení s více kilometry

Lamely skloněné pod úhlem s různou výškou (laterálně ke sněhu) a chytrým rozložením zlepšují efektivitu jízdy a to s nízkým opotřebením.
Malé opotřebení s více kilometry

Skvělý výkon za dobrou cenu.
Pro kompaktní, střední, vyšší třídu vozidel a SUV. Vynikající záběr na sněhu.

Optimalizovaný rozjezd a brzdění na sněhu.
Dezén pneumatiky je navržen pro zimní podmínky. Zaručuje tak samozřejmě výbornou trakci a brzdy na zasněžených vozovkách.

Nízký valivý odpor a snížená spotřeba paliva.
Polaris 3 je zimní pneumatika, která je zároveň hospodárná i bezpečná v drsných zimních podmínkách.

Nízké opotřebení znamená vyšší kilometrový výkon.
Nízké opotřebení prodlužuje životnost a snižuje výrazně dlouhodobé náklady.

Dokumenty

• Již se nevyrábí
    • , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• kvalitní, značku nakupuji opakovaně, letní i zimní
    • , zakoupeno v Pneuboss.cz

Výborné pneu jsem velmi spokojená kupuji je už po třetí všem doporučuji

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

Používám je 4 sezóny, splňují co jsem očekával.Drží na holé silnici i na sněhu, vypadají stále jako nové.

• , zakoupeno v Pneuboss.cz

• Nákup z domova
    • , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Kvalitní pneu za dobré peníze
      • Rapidně se zvýšila kvalita jízdy
      • Perfektní záběr

Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Vivapneu.cz

• zatím nemohu posoudit
    • , zakoupeno v VELKO-PNEU.cz

úplně nevím, jak hodnotit, i když už je mám podruhé, řekněme, že v levnější cenové kategorii, bych je řadila k těm lepším, ale jezdím velmi málo, tak mě stačí. A nejsem zrovna dobrý hodnotitel.Za sebe mohu doporučit lidem, kteří nejezdí žádné dálky, ale jen nákupy, doktoři, do práce a z práce pár km. Přijdou mi docela hlučné, ale to možná dělají spíš naše silnice :-). Zátím jsem se v zimě nikde neklouzala a nekoulela v příkopu a to jsem byla i v Krkonoších, kde to ne vždy bývá dobře sjízdné, tak asi dobré. Prostě Barum, není to TOP, ale ani šmejd. NO a na LÉTO bych je URČITĚ NEDOPORUČILA (nejen proto, že jsou zimní) dojížděla jsem přes rok ty staré (vím, nemá se to, mám i letňáky, ale nikdo mi je nepřehodil, že je mám prý dojet) a v létě jsou dost nevhodné, v létě hodně kloužou na mokru, jdou hned do smyku, takže určitě ne na celoroční ježdění!!!

• Poměr cena/kvalita
      • Zatím nenalezena