Barum Brillantis 155/65 R14 75T

věřím zn. Barum
    určitě doporučuji,vzorek bezva sedí, cenově super

Kvalitní pneumatika za rozumnou cenu

• , zakoupeno v MOJEPNEU.CZ

• Nemohu uvést, protože pro běžný provoz na našich komunikacích považuji za zbytečné investovat více.

Dlouhodobé používání Barum pneumatik a příznivá cena jsou hlavní důvody k nákupu.

Období
T (=190 km/h)
SUV pneumatiky
Off-road pneumatiky
4x4 pneumatiky

Barum Brillantis - tato letní pneumatika s novým moderním dezénem je nástupcem pneumatiky Brillant. Díky použití technologie BARUM BELT CONCEPT se prodloužila životnost této pneumatiky. Barum Brillantis Barum je značka, která působí na trhu pneumatik již více než 70 let. Za tuto dobu získaly pneumatiky Barum prestiž na celém světě díky bohatým zkušenostem, výrobním know-how a spolehlivosti. Výrobní závod v Otrokovicích je v současnosti největší výrobní jednotkou v Evropě. Splnili jsme ty nejnáročnější mezinárodní audity kvality výroby a obstáli jsme na výbornou i při interních auditech nejprestižnějších výrobců automobilů jako je Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobní dovednosti se odráží i ve filozofii naší značky. Výrobky Barum se snaží poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Kromě ostatních špičkových vlastností, prokázaných v testech nezávislých časopisů a autoklubů, poskytují naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrábí pneumatiky v nejmodernějších závodech v Evropě pod záštitou silné skupiny Continental AG. Barum patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě a jeho slogan hovoří jasně: Chytrá volba.

• mám již zimní verzi se kterou jsem spokojená
    • dobře drží na vozovce

věřím zn. Barum
    určitě doporučuji,vzorek bezva sedí, cenově super

Kvalitní pneumatika za rozumnou cenu

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

výborný obchod vřele všem doporučuji

• spolehlivost
    • nemám