Avon ZV3 205/55 R16 91H

Popis produktu

Parametry produktu

Období
letní
Šířka
205
Profil
55
Vnitřní průměr
R16
Index nosnosti
91
Index rychlosti
H (=210 km/h)
Dojezdové pneumatiky
ne

Parametry produktu

Období
letní
Šířka
205
Profil
55
Vnitřní průměr
R16
Index nosnosti
91
Index rychlosti
H (=210 km/h)
Dojezdové pneumatiky
ne

Popis produktu

Avon ZV3 205/55 R16 91H - letní pneumatiky. Avon ZV3 - vnější strana - zesílená ramena na vnější straně asymetrické ZV3 zajišťují dobrou boční stabilitu, především při jízdě v zatáčkách. Střední část - dvě široké středové drážky slouží k rychlému odvádění vody a zajišťují vysokou bezpečnost proti aquaplaningu. Široké středové žebro umožňuje rychlou reakci na řízení a zvyšuje stabilitu. Avon ZV3 - vnitřní strana - nový hydrodynamický trychtýřovitý profil se rozšiřuje směrem ven a garantuje rychlý odvod vody. Dodatečně byly přidány také jemné drážky, které na mokré vozovce působí jako přísavky a starají se o vynikající vlastnosti ZV3 za mokra. Speciálně rozmístěné bloky ramen na vnitřní straně se starají o velmi tichý běh pneumatiky. Shrnutí - Avon ZV3 je komfortní a tichá pneumatika vhodná na rodinné a firemní vozy. Rozdělením do 3 oblastí je dosaženo optimálního chování za všech jízdních podmínek, navíc s výhodou maximální ochrany před aquaplaningem. Nejnovější směs se silikou třetí generace zajišťuje vysoký kilometrový výkon, stejně jako krátkou brzdnou dráhu a velmi dobré chování i na mokré vozovce.

Avon ZV3 » Kategorie "Performance", index H,V,W » Celkem 54 alternativ rozměr/index (14"-17") » Asymetrický dezén » Vnější část zajišťuje stabilitu v zatáčkách » Střední část pro vyšší jízdní stabilitu » Vnitřní část pro rychlý odvod vody » Vynikající poměr kvalita/cena!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.