Accelera Phi 235/45 R18 98Y

E
Přilnavost za mokra do 2021
C

• , zakoupeno v megamax24.cz

• Zatím najeto cca 200 km. Gumy vypadají dobře, oproti Continental jsou stejně tiché nebo pro někoho hlučné. Zatím držely i v zatáčkách dobře. Něměl jsem možnost vyzkoušet na mokru.
    • Pneu mají značky M+S ale vypadají jako typické letní pneu. Obávám se, že to bude časem dost klouzat. Dle prodejce to tak je správně. Jsou to prý čistě letní pneu. Dokumenty, které by to nějak dovedly vysvětlit nedodali a odkázali mě na web výrobce ať si najdu informace sám.

Uvidíme, co časem. Cena je nízká a kdo chce ušetřit tak ušetří.
    nemám možnost srovnání s nejdražší např. Michelin nebo Pirelli. Takové srovnání by mě zajímalo.

• , zakoupeno v MyTyre.cz

• levná docela kvalitní guma s ochranou ráfku, již jsem ji jednou na Peugeotu 407sw 2,2hdi měl
    • 235 není přesná šířka styčná plocha je menší

Spotřeba paliva do 2021
E
Přilnavost za mokra do 2021
C

Accelera PHI ve Velké Britanii nejprodávanější ekonomická značka. Accelera PHI je pneumatika se všestranými schopnostmi. SimplePneu.cz Pneumatiky AcceleraPneumatiky Accelera vyrábí společnost PT. Elangperdana Tyre Industry z Idonésie, která vznikla v roce 1996. Moderní továrna o rozloze 127.000 m² stojí tři kilometry severně od závodního okruhu Sentul International Circuit ve městě Bogor na západní Jávě. Kombinace nejmodernějších technologií a použití strojů a zařízení z Evropy je základní aktivum společnosti při výrobě pneumatik. Společnost dodává značky Accelera, Forceum, Epco a vyrábí pneumatiky pro osobní automobily i v provedení High Performance, užitková vozidla, nákladní automobily a autobusy. Společnost si získavá své zákazníky především příznivou cenou a vyváží své produkty do více jak padesáti zemí světa.

• , zakoupeno v megamax24.cz

Uvidíme, co časem. Cena je nízká a kdo chce ušetřit tak ušetří.

• mám je na Fordu S-max 162KW ve verzi 235/45 R18 98Y a mohu doporučit
    • nepoznám rozdíl

Ušetří se koruny a výsledek je v provozu výborný, levnější pneu v této velikosti bych už radši opatrně zvažoval.
    Takže koupit ano.
    Nekupuji nejlevnější, ale nevím zda vynaložené prostředky do značkových pneu za dvojnásobek jsou nutné ...
    Navštívil jsem několik fabrik na výrobu barev a nestačil jsem se divit, při pohledu do jejich skladu jsou suroviny od jednoho výrobce BASF - Du Pont ... a všichni umí vyrobit tu nejkvalitnější barvu ..., každý v jiné ceně při podobné specifikaci.
    U pneu myslím že to bude podobné.
    Už jsem najel 15 tis a vzorek je cca v polovině.
    Ročně najedu cca 30 tis.
    Dříve jsem jezdil na značkových gumách a levné jsem neřešil,
    na autech se jezdilo s menším průměrem kol do r16.
    Dnes se už zamyslím zda dát 2200 nebo 4500 za jednu gumu.
    Dá se v r18 sehnat tento rozměr i za 1500, ale ...

• , zakoupeno v MyTyre.cz

• 235 není přesná šířka styčná plocha je menší