Nokian Tyres WR D3 215/65 R16 102H

4x4 pneumatiky
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v Seznam-pneu.cz

• Zatím je brzy hodnotit ale i ty malé poznatky jsou velmi dobré .

Pneu Nokian jsem obouval již dříve a byl jsem velmi spokojen .

• , zakoupeno v Pneu OK

spokojenost

• zatím bez problémů
    • neprokluzuje
    • drží na vozovce

produkt mi byl doporučen přímo prodejcem dané značky vozidla, proto jsem zakoupila stejnou značku
    s produktem jsem prozatím spokojená

Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Zimní pneumatiky pro malé a středně velké osobní vozy. Dezén ve tvaru šipek poskytuje ekonomickou a bezpečnou jízdu. Drážky v dezénu dobře odvádí vodu a sních a zvyšují odolnost proti vzniku aquaplaningu. Mají vynikající přilnavost na mokré, suché i zasněžené vozovce, nižší spotřebu paliva a emisí oxidu uhličitého.

• vyšší nosnost 102H
    • výborný záběr na sněhu

Tichá pneumatika s dlouhou životností a vyšší únosností. Namontována na Chrysler Grand Voayger a vydržela 4 roky celoročního provozu - cca 40.000 km.
    Následně jsem obul nový model WR D4 a ten vydržel polovinu a z počátku byl šíleně hlučný. Nyní se znovu vracím na WR D3.

• , zakoupeno v Seznam-pneu.cz

• Zatím je brzy hodnotit ale i ty malé poznatky jsou velmi dobré .

Pneu Nokian jsem obouval již dříve a byl jsem velmi spokojen .

• Finalista soutěže ProduktRoku 2014, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• perfektně sedí na sněhu
    • jsou tiché

používám i v létě a valivý odpor neznatelný
    mohu jen doporučit

• drží na vozovce

s produktem jsem prozatím spokojená
    bohužel ještě jsem neměla možnost nevyzkoušet na sněhu

• , zakoupeno v Dobre Pneu CZ

• pěkný design. dobré na vodě. Na sněhu zatím neodzkoušeno.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

zatím spokojenost,používány krátce

• , zakoupeno v LevnéPneu.cz

nevím, ještě zima nezačala.

• , zakoupeno v Allpneu.cz

tyto pneu jsem objednal na základě doporučení a výsledků testů