Nokian Tyres WR D3 195/55 R15 89H

4x4 pneumatiky
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

Zatím jsem velice spokojen.

• , zakoupeno v MOJEPNEU.CZ

• Nejlepší pneu, špičkové jízdní vlastnosti, relativně příznivá cena.
    • CENA

Bezkonkurenční jízdní vlastnosti, v řadě míst, kde ostatní potřebovali řetězy tyhle pneu jeli. po nasazení řetězů Thule K-Summit K-11 nepřekonatelné.

• Zakoupil jsem: Nokian WR D3 195/55 R15
    • Záruka že jsou vyrobeny v roce 2014.
    • Pneumatiky přišli v pořádku (měsíc staré) takže palec nahoru.

Bohužel nemohu hodnotit životnost pneu mám je poprvé ale od známích jen samá chvála dokonce prý lepší než michelin.Tak uvidíme.

Období
Spotřeba paliva do 2021
Přilnavost za mokra do 2021

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Zimní pneumatiky pro malé a středně velké osobní vozy. Dezén ve tvaru šipek poskytuje ekonomickou a bezpečnou jízdu. Drážky v dezénu dobře odvádí vodu a sních a zvyšují odolnost proti vzniku aquaplaningu. Mají vynikající přilnavost na mokré, suché i zasněžené vozovce, nižší spotřebu paliva a emisí oxidu uhličitého.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

Zatím jsem velice spokojen.

• Finalista soutěže ProduktRoku 2014, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v MOJEPNEU.CZ

• Nejlepší pneu, špičkové jízdní vlastnosti, relativně příznivá cena.
    • CENA

• Zakoupil jsem: Nokian WR D3 195/55 R15
    • Záruka že jsou vyrobeny v roce 2014.
    • Pneumatiky přišli v pořádku (měsíc staré) takže palec nahoru.

• , zakoupeno v HITPNEU.cz

• Cena, kvalita, vyrobeno opravdu ve Finsku

Jizdní vlaastnosti výborné, nemohu hodnoti životnost, jelikož mám málo najeto s těmito gumami.

• , zakoupeno v PneuNejlevnější

• vždy perfektní spokojenost a hlavně osvědčené v zimě

cena a kvalita

• , zakoupeno v Maximpneu.cz

Tyto zimní pneu mi vybral manžel, podle doporučení kamaráda a obchod kvůli dobrým recenzím a ceně...

Zboží dorazilo v pořádku a v čas, jinak pneumatiky jsem ještě neměla možnost vyzkoušet na sněhu... ale to přijde ....

Jinak super sedí na silnici a skoro žádná hlučnost ...
    Za mě doporučuji ...

• , zakoupeno v HITPNEU.cz

• Výborné jízdní vlastnosti
    • Poměrně nízká hlučnost
    • Nízký valivý odpor
    • Dobrá odolnost proti aquaplaningu
    • Zatím nic

Zatím mám pneumatiky na autě jeden týden a nejeto cca 1500 km, takže je brzo na nějaké závěry, ale třeba v porovnání s Barum Polaris 3 je to úplně jiná liga, ale jak říkám to hlavní se ukáže až napadne sníh. Přilnavost na suchu i mokru super, voda ve vyjetých kolejích není žádný problém. Řekl bych že je to ideální poměr cena vs. výkon a kdo je koupí podle mně chybu neudělá.

• , zakoupeno v MyTyre.cz

• Finská kvalita / moje byly vyrobeny ve Finsku, to byla třešinka na " dortu" při doručení /
    • Dobré ohlasy majitelů, kteří je už používaly

Kvalitní recenze a ohlasy na tyto pneu.
    Budu je mít první zimu, takže další už nevyplňuji, věřím, že po zimě budu mít názor jak většina spokojených majitelů, kteří už na nich jezdí

• , zakoupeno v www.NOVEPNEUMATIKY.cz

• Perfektně sedí (sníh, břečka, voda, sucho), na ledě skoro nekloužou

Po pročtení výsledků testů zimních pneumatik, jsem dospěl k závěru, že to zkusím. Zatím jsem na nich najezdil asi 500 km za různého počasí a na různých površích. Gumy nejsou nijak hlučné, perfektně drží stopu v zatáčkách, při rozjezdu ani brzdění nekloužou. S autem (VW Passat Variant 81 kW) jezdí také manželka s roční dcerou a potřeboval jsem mít jistotu, že je auto na zimu správně obuto.