Michelin CrossClimate 215/55 R16 97V

Michelin CrossClimate Představujeme pneumatiku MICHELIN CrossClimate přinášející revoluční vlastnosti. Pocit bezpečí za všech jízdních podmínek. Nabízí výhody letních...
5 712 Kč

Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
A

• , zakoupeno v MyTyre.cz

objednal jsem si kola pouze na zadní nápravu, přední budu vyměňovat zimní za letní, které se mnohem více opotřebovávají.
    Snad se k recenzi ještě vrátím.

• , zakoupeno v Extrapneu.cz

• uvidíme
  • , zakoupeno v Prumex.cz

Pneumatiky kupuji již podruhé, jsem s nimi spokojen. Najeto na nich mám přes 50000 tis. Na sněhu nenahradí plně zimní pneu, takže když přijde delší období se sněhem, tak přezouvám. Ale nemusím od listopadu sjíždět zimní gumy při 20°C.

Období
Symbol pro jízdu na sněhu
Třída hlučnosti
A

Michelin CrossClimate

Představujeme pneumatiku MICHELIN CrossClimate přinášející revoluční vlastnosti. Pocit bezpečí za všech jízdních podmínek. Nabízí výhody letních pneumatik při brzdění na mokru, suchu, životnosti a vlivu na spotřebu paliva, a výhody zimních pneumatik při záběru a brzdění v chladných nebo příležitostných sněhových podmínkách. S jednoduchostí pouze jedna sada pneumatik po celý rok. A vždy výhody MICHELIN Total Performance.

Výhody produktu:

• Brzdění na suchu
  • Úroveň "A" pro brzdění na mokru
  • Záběr na sněhu. První letní pneumatika se zimní homologací 3PMSF

Technologie:

• Představujeme pneumatiku MICHELIN CrossClimate
  • Kombinace unikátního směrového dezénu a vysoce výkonných lamel:
  • Inovativní propojení zkosených hran běhounových bloků a vysoce výkonných lamel pro

Zákonná ustanovení:

Na základě nezávislých  testů provedených společností TÜV SÜD v roce 2014.

Pneumatiky v rozměrech 205/55 R16 & 195/65 R15. (1) TÜV SÜD 2014/12 v rozměrech 205/55 R16 & 195/65 R15 (2) Valivý odpor úrovně C pro většinu rozměrů. (3) Dekra testovací centrum mezi 2014/12 a 2015/01 v rozměrech 205/55 R16 & 195/65 R15. **U většiny rozměrů.

Dokumenty

• , zakoupeno v MyTyre.cz

Snad se k recenzi ještě vrátím.

• , zakoupeno v Extrapneu.cz

• uvidíme
  • , zakoupeno v Prumex.cz

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Dokonalé jízdní vlastnosti na vodě. Perfektní jízdní vlastnosti na sněhu.

Utrácel jsem peníze za nejlevnější kola jen abych splnil podle zákona.
    Když jsem viděl bouračku kde měl řidič v autě zaklíněné děti a dal by všechno za to aby to mohl vrátit, začal jsem přemýšlet.
    Tím že ušetřím pár korun, koupím nejlevnější kola která na vodě nebrzdí a ohrožuji tak svou rodinu je to nejhorší co mohu udělat. Proto jsem změnil názor, pročetl pár recenzí a testů a pořídil tato kola.
    Nyní věřím, že jsem udělal maximum pro ochranu své rodiny a tu jedinou spojku mezi silnicí a autem jsem vyřešil nejlépe jak jsem mohl pořízením kol Michelin CrossClimate, které zabrzdí na vodě nejúčiněji ze všech zimních kol.

Měl by takto začít přemýšlet každý řidič.
    Navíc tím že se jedná o celoroční kola a sundám je z auta až sjedu vzorek ušetřím několik zim za zbytečné přezouvání a rázem se mi má investice o něco vrátí.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Nízká hlučnost, dobrá funkčnost na sněhu a ledu (vlastní zkušenost bezprostředně po nazutí).
    • Zatím žádné.

V zimně výborná a po předchozí zkušenosti s celoročním provozem zimních pneu této značky lze předpokládat spokojenost i s tímto typem.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• Perfektně sedí, jsou super tiché a spotřeba mi klesla téměř o jeden litr na 100 km !!!
    • Zatím jsem na nic nepřišel :-)

Tento model můžu jen doporučit, ostatní ukáže až budoucnost ....

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• celoroční pneu pro rodinné použití za solidní cenu

mám hodně očekávání od této pneu a četl jsem hodně recenzí, tak po zimě budu mít vlastní zkušenost

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• univerzálnost, zima už není co byla
    • nevím žádné

Vybral jsem si pneu místo letních, neboť podzim i zima už je teplotně nadprůměrná. Mám je jako letní s tím, že se s nimi dá jezdit i v zimě. Pokud přituhne na delší dobu, až potom přehodim kola na zimní.