Goodyear UltraGrip 7+ 195/65 R15 91T

Spotřeba paliva do 2021
C
Přilnavost za mokra do 2021
E

Sháníte pneumatiku, která by Vás podržela za každého počasí? Chcete si užít bezpečnou jízdu i na zasněžené, čí namrzlé vozovce. Chcete pneumatiku, která má vydrží a zároveň snižuje spotřebu paliva. Pneu Goodyear UG7+ je pro vás ideální volba.

Pneu GY UG7+ má stejný dezém jako UG7, akorát má vylepšenou směs.

PNEU GOODYEAR ULTRAGRIP 7+:

Goodyear je průkopníkem v inovaci pneu. S ohledem k pokrokovým technologiím a s tím souvisejícím konstrukčním provedením pneu, se zvyšuje jejich účinnost a díky tomu stojí Goodyear v čele na trhu s pneumatikami.Pokud je pro vás důležitá bezpečnost v proměnných náladách počasí, aniž byste museli slevit z nároků na výkonnost, pak nehledejte dále...

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI PNEU GOODYEAR UG7+:

• Vaflové lamelování: optimální záběr pneu a přilnavost k vozovce zajišťuje vynikající vlastnosti na suchu, mokru a zároveň na sněhu a ledu
  • Zdvojené odvodové V drážky: směrové drážky pro průjezd sněhem, vysoký počet drážek v běhounu pro odvod rozbředlého sněhu a vody, hluboké hlavní drážky pro vysoký výkon pneu na mokru. Tyto vlastnosti zaručují výbornou odolnost pneu vůči aquaplaningu a zlepšenou ovladatelnost.
  • Výborný kontakt pneu s vozovkou i za mokra
  • Ekologická pneumatika: nízký obsah polyaromátů. Nízký valivý odpor pneu přináší sníženou spotřebu paliva

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• výborná na sněhu,dobrá v rozbředlém sněhu
    • trochu horší na mokré silnici

velmi dobrá,měl jsem 7+,a pokračuji dále

• Dobře drží stopu ve sněhu i při brždění.
    • Dlouhá životnost pneu.
    • Málo hlučné.

Mám BMW(3),takže náhon na zadní nápravu,jezdím v zimě přes hory cca./11km/ do Německa ve sněhu...směrem vzhůru do kopců.Bez problémů s těmito pneu vyjedu ikdyž mne mnozí odrazovali...že se zadním náhonem nevyjedu ani malí kopeček.Ba naopak,troufám si říct že se zadním náhonem se mi jede lépe než s předním.Velkou podporu přisuzuji právě těmto pneumatikám,jejich konstrukci,stabilitě,přilnavosti k povrchu,vybrané směsi atd...samozřejmě záleží i na řidiči.Životnost mám také dobře odzkoušenou...jezdím na těchto pneu už čtvrtým rokem jaro,léto podzim,zima...bez výměny za letní..najeto cca 25000Km.Změřeno ...pneu na zadní nápravě(4,5mm),na přední nápravě(6,5m)..chystám pneu přehodit z přední nápravy na zdadní a dojet přes letošní zimu.Do této značky půjdu znovu...moc mne překvapila a všem doporučuji odzkoušet.

• , zakoupeno v Pneucentrum Bílina

super vlastnosti a cena taky

• životnost,jízdní vlastnosti
    • hluk

Kvalita,dobrá cena

• , zakoupeno v PNEUHELI

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• zatím vyniksjící na sněhu

mám dobré zkušenosti s tímto výrobkem

• , zakoupeno v Pneu OK

Perfektní kola za dobrou cenu

• , zakoupeno v ALUKOLA.COM

• kvalita za příjemnou cenu
    • nevím

Po tak krátké době je brzy na nějaké hodnocení kvality produktu, zatím jsem spokojena.

• , zakoupeno v E-PNEUMATIKY.cz

• vinikající jak nasuchu tak na mokré vozovce
    • malinko hlučné

hledal jsem pneumatiky do vyšších poloch nad mořské výšky a jsem velice spokojený

• , zakoupeno v Svět-Pneu.cz

Výborná zimní pneu, super na sněhu