Goodride H600 155/65 R13 73T

R13
Index nosnosti
Index rychlosti
T (=190 km/h)

Letní pneumatika Goodride H600 155/65 R13 T73. Pneumatika Goodride H600 je letní pneumatika zaměřená pro vozy nižší a střední třídy. Díky své konstrukci má dobré jízdní vlastnosti na suché i mokré vozovce, vysoký kilometrový výkon a dlouhou životnost. Středový pás zaručuje stabilitu při vyšších rychlostech, široké středové drážky pak odvádí vodu a snižují riziko aquaplaningu.

Jsem spokojen.

Drží stopu
    Ráda tento produkt doporučím
    I když je to čínský výrobek

• dobrá cena

vše v pořádku, zatím žádný problém

• nevím

OK

• jsou levné
    • je to made in china

no uvidím jak dlouho mi vydrží zatím je mám na autě a jsou v pohodě takže čas ukáže říkají že jsem blázen že by je nekoupili ale já uvidím takto to nedokáži posoudit

• moc nevydrží

za málo peněz málo muziky.Vydržely 3 sezony po cca 5000km

• dobrá cena

kvalitativně dostačující pneu za dobrou cenu.
    Vše O.K.

• , zakoupeno v NejlevnějšíPNEU.cz

• tato pneu se spatne prezouva na jiny disk

• nízká cena

nízká cena a rychlé vyřízení