Firestone F590 FS 135/80 R13 70T

G
Přilnavost za mokra do 2021
E

• , zakoupeno v PneuCentral.cz

• Perfektní jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu.

Pneumatiky Firestone jsem používal již v minulosti a vždy jsem byl s nimi maximálně spokojen a proto jsem si tuto značku vybral znovu. Určitě ji doporučuji i mým známým,kteří již několikrát využili služeb na tomto shopu.

Období
Spotřeba paliva do 2021
G
Přilnavost za mokra do 2021
E

Firestone f590 FS je kvalitní německá  pneumatika vhodná pro řidiče, kteří chtějí dobrou pneumatiku za rozumné peníze. FS (zkratka pro fuel saver) naznačuje, že se jedná o pneumatiku s nízkým valivým odporem, což nejenže šetří pohonné hmoty, ale zároveň také prodlužuje životnost pneumatiky.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v PneuCentral.cz

• Perfektní jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu.